RSS
 
» » Bunlara İhtiyacınız Var!

Torrent İstek Yap

Sitemize forum bölümü açılmasını ister misiniz ? [?]

Evet, geç bile kaldınız
Hayır, gerek yok
Kararsızım

Bunlara İhtiyacınız Var!

 
Bunlara İhtiyacınız Var!

Merhaba Arkadaşlar,
Torrent oyunları, programları açabilmeniz ve kurulumlarını yapabilmeniz için bazı programlara ihtiyacınız vardır.Bu konumuzda bu programları inceleyeceğiz.İlk olarak sanal sürücü programı olan Daemon Tools'u onun ardından da dosya sıkıştırma programı olan WinRAR programlarını inceleyeceğiz.

Daemon Tools

DAEMON Tools Lite, popüler sıkıştırılmış disk imaj dosyalarını (.iso, .bin, cue sheet dosyaları, clone cd, nero, blindwrite gibi özel dosya biçimler v.s) okuyabilen kaliteli bir sanal sürücü programıdır. DAEMON Tools Lite sayesinde Cd oluşturmadan önce kalıp dosyalarının içeriklerini görebilir ve 4 sanal sürücü desteĞi ile oyunlarınızı cd'ye yazmadan direkt kalıp dosyalari içinden çalıştırabilir, içeriklerine erişebilir ve oynayabilirsiniz.şimdi Daemon Tools kurulumunu inceleyelim!

DAEMON Tools Lite Kurulumu

Öncelikle bu adresten DAEMON Tools Lite 4 İndir'iyoruz.

DAEMON Tools Pro Advanced 6 sürümünü indirmek için tıklayın. DAEMON Tools Pro Advanced 6 sürümünün kurulum açıklaması linkte ki konudadır.

1.Adım:
Bunlara İhtiyacınız Var!

2.Adım:
Bunlara İhtiyacınız Var!

3.Adım:
Bunlara İhtiyacınız Var!

4.Adım:
Bunlara İhtiyacınız Var!

5.Adım:
Bunlara İhtiyacınız Var!

6.Adım:
Bunlara İhtiyacınız Var!

Kullanım Açıklaması:
Bunlara İhtiyacınız Var!


WinRAR

WinRAR, bilgisayarınızda yer alan sıkıştırılmış arşiv dosyalarını açabileceğiniz ve bilgisayarınızda bulunan dosyaları sıkıştırarak arşivleyebileceğiniz güçlü bir sıkıştırılmış dosya açma ve dosya sıkıştırma programıdır.RAR ve ZIP dosyaları için tam destek sağlar, 7Z, ACE, ARJ, BZ2, CAB, GZ, ISO, JAR, LZH, TAR, UUE, Z arşivlerinden dosya çıkartılmasını destekler.Sitemizde bulunan oyun, program, film, dizi, belgesel ve eğitim setlerinden bazıları boyutları küçültüldüğünden dolayı rar veya zip dosyaları içinde olabilir bu yüzden bilgisayarınızda WinRAR programı olmalıdır.Zaten büyük ihtimalle bilgisayarınızda WinRAR programı vardır yoksa birazdan olacak...

WinRAR Kurulumu

Bu adresten WinRAR İndir 'iyoruz.

1.Adım:
Bunlara İhtiyacınız Var!

2.Adım:
Bunlara İhtiyacınız Var!

3.Adım:
Bunlara İhtiyacınız Var!

4.Adım:
Bunlara İhtiyacınız Var!

Anlatım %100 bana(Reis) aittir.Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.


Lütfen Torrentleri Seed Ediniz

                           

Yorumlar

Her üye kendi yorumlarından sorumludur.Lütfen yorumlarınızı hakaret,küfür vb. içermeyecek şekilde yapınız. Torrent Matik Ekibi olarak biz hep buradayız yaşadığınız her türlü sorunu bize yorum olarak bildirebilirsiniz.Teşekkürler.
 
Bilgi
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

Online Tablosu

 Kullanıcılar :

Arama Motorları : Crawl Bot

Şuan Sitede 0 üye, 1 arama motoru, 5 ziyaretçi ile toplamda 6 kullanıcı bulunmaktadır.
 
 
Torrent oyun, Torrent oyun indir, Torrent film, Torrent film indir
DMCA.com Protection Status Torrent kullanarak indireceğiniz dosyalar aracılığı ile bilgisayarınıza verilmesi muhtemel zararlardan ve indirdiğiniz dosyaların telif hakları ile ilgili doğabilecek sorunlardan TorrentMatik.com sorumlu tutulamaz. Sitemizde bulunan herhangi bir torrent dosyasının telif haklarına sahipseniz ve kaldırılmasını talep ediyorsanız bizimle iletişime geçiniz.(iletisim@torrentmatik.com)
DLETurk.COM'a teşekkürler.