RSS
 
» » » Call of Duty: Modern Warfare 3 [RELOADED] - FULL Torrent İndir

Torrent İstek Yap

Sitemize forum bölümü açılmasını ister misiniz ? [?]

Evet, geç bile kaldınız
Hayır, gerek yok
Kararsızım

Call of Duty: Modern Warfare 3 [RELOADED] - FULL Torrent İndir

 
call of duty modern warfare 3 torrentle

Call of Duty: Modern Warfare 3 [RELOADED] - FULL Torrent İndir

13.8 GB


Call of Duty: Modern Warfare 3 [RELOADED] - FULL Torrent İndir

Mevcut


Call of Duty: Modern Warfare 3 [RELOADED] - FULL Torrent İndir

Minimum

İşletim Sistemi: Windows XP veya üzeri
İşlemci: Intel Core 2 Duo E6600 veya AMD Phenom X3 8750 İşlemci
RAM: 2 GB
Gerekli Boş Harddisk Alanı: Oyunun kurulabilmesi için gerekli görülen boş alan 16 GB olarak belirtiliyor.
Ekran Kartı : NVIDIA GeForce 8600GT veya ATI Radeon X1950 Shader Model 3.0 256 MB Ekran Kartı
Direct X: Dx 9


Call of Duty: Modern Warfare 3 [RELOADED] - FULL Torrent İndir

Call of Duty: Modern Warfare 3 [RELOADED] - FULL Torrent İndir

Call of Duty: Modern Warfare 3 [RELOADED] - FULL Torrent İndir

Call of Duty: Modern Warfare 3 [RELOADED] - FULL Torrent İndir

Call of Duty: Modern Warfare 3 [RELOADED] - FULL Torrent İndir

Call of Duty: Modern Warfare 3 [RELOADED] - FULL Torrent İndir

Call of Duty: Modern Warfare 3 [RELOADED] - FULL Torrent İndir


Call of Duty: Modern Warfare 3 [RELOADED] - FULL Torrent İndir

MÜCADELE
Tek oyunculu mücadelede, oyuncu olayları farklı yerlerde yaşayan birden çok karakteri yönetebilmektedir. Öncellerinin aksine olaylar farklı günlerde gerçekleşir. Oyuncu hasar aldığında ekran kana bulanır. Sağlık, hasar alma durduktan sonra birkaç saniye içinde tekrar eski haline gelir. Oyuncu, mücadelede yanındaki NPC'lerden birini takip eder, emirlerini uygular.

KARAKTERLER
Oyun, eski Task Force 141'den Yzb. John MacTavish (Soap), Yzb. John Price ve Rus muhbir Nikolai'nin ABD Ordusu'ndan Korgeneral Shepherd'ı öldürdükten sonra kaçmalarıyla başlar. Oyunda çoğunlukla kontrol edilen eski Spetsnaz askeri Yuri, John Price'a katılır. Rus aşırı milliyetçi Vladimir Makarov, oyunun başlıca kötü adamıdır. Volk adında yeni bir yardımcı edinmiştir.

Birçok yeni oynanabilir karakter oyuna eklenmiştir; Delta Force'dan Çavuş Derek "Frost" Westbrook , İngiliz SAS'tan Çavuş Marcus Burns, Task Force 141'den eski Spetsnaz askeri Yuri ve Rusya Devlet Başkanı'nın koruması Rus federal ajanı Andrei Harkov.

Yeni oynanamaz karakterler (NPC); Delta Force'tan Sandman, Grinch ve Truck.

KONU
Korgeneral Shepherd'ı öldürdükten saatler sonra Yüzbaşı John Price ve Nikolai ölmek üzere olan Soap'u Afganistan'daki Site Hotel Bravo'dan başka bir yere getirirler. Hindistan'ın Himachal Pradesh eyaletindeki güvenli bir eve ulaşırlar. Soap'a yapılan tıbbi yardım esnasında Vladimir Makarov'un askerleri üçünü de öldürmeye çalışır. Nikolai'nin Makarov'a karşı beraber savaştığı bir askeri olan Yuri, onlara yardıma gelir. Dördü gayriresmi Task Force 141 adı altında toplanırlar. MacMillan, Sierra Leone'deki bir silah satıcısında, Paris, Berlin ve Londra'da kullanılmak üzere hazırlanan kimyasal silahların olduğunu öğrenir. Bunlardan biri Londra'da bir sokakta patlar ve turistik bir seyahat için Londra'da bulunan Amerika'lı bir ailenin ölüşü oyunda gösterilir.

Bu sırada 3. Dünya Savaşı devam etmektedir. 17 Ağustos'ta Rus Ordusu, Manhattan'ı işgal eder. Delta Force'tan Sandman komutasındaki Metal 0-1 kod adlı bir tim, bir Rus denizaltısına su altında sabotaj düzenler. Yüzeye çıkmak zorunda kalan denizaltıyı ele geçiren Metal 0-1, denizaltının silahlarını, New York Limanı'nda demirli olan Rus gemilerine yönelterek Rusların Doğu Yakası'ndan çekilmesini sağlar.

6 hafta sonra, Rusya Devlet Başkanı Boris Vorshevsky, Hamburg'da ABD ile barış müzakerelerine başlayacağını duyurur. Bu plan Makarov'un bir adamı, Başkan Vorshevsky'nin uçağını kaçırıp yere çakılmasını sağlayınca suya düşer. FSO Ajanı Andrei Harkov, Rusya Başkanı'nın tahliyesi için gelen helikopterin kapısını açarken içeriden çıkan Makarov tarafından öldürülür. Makarov'un adamları başkanı kaçırır ve nükleer fırlatma kodlarını öğrenmek için de başkanın kızının kaçırılması emrini verir.

Task Force 141,MacMillan'ın verdiği bilgilerle kimyasal silahların kimin aracılığıyla Avrupa'ya taşındığını öğrenir.Bu kişi de Somali'de Warrabee adında bir militan lideridir.Ekip,Nikolai'nin takımından yardım alarak Warrabee'ye baskın yapar.Warrabee,Makarov ile hiç bizzat görüşmediğini,ancak onun bomba uzmanı Volk ile anlaştığını itiraf eder ve Volk'un Paris'te olduğunu söyler.Ardından Price,Warrabee'yi öldürür.

Volk'un Paris'te olduğunu öğrenen Price,Metal Takımı'nın lideri Sandman ile bilgilerini paylaşır.Metal 0-1,kimyasal saldırıya uğramış Paris'te Fransız GIGN takımının yardımıyla Volk'u yakalar ve Eyfel Kulesi'nin yok olma pahasına da olsa Volk'u Paris'ten canlı çıkarabilmeyi başarırlar.ABD'ye getirilen Volk,Makarov'un Prag'da Lustig Otel'de müttefikleriyle toplantı yapacağını söyler.Sandman derhal Price'a bu durumu bildirir. Prag'da Task Force 141, 5 yıl önce Spetsnaz lideri olup sonra direnişçi olan eski dostları Kamarov ile karşılaşırlar. Yuri ve Soap, Price otele sızana kadar şehirdeki bir kiliseden onu gözetirler. Ancak Kamarov üzerine bomba bağlanıp rehin alınınca plan işlemez. Kamarov patlamadan önce Price kaçmayı başarır. Makarov, Yuri'yi kişisel olarak tanıdığını ifşa eder ve buraya hiç gelmemeliydin der.Ardından Yuri ve Soap'un olduğu kata daha önce döşenmiş bombaları patlatır. Yuri ve Soap patlamadan kurtulmak için atlayınca Soap'un General Shepherd'den aldığı bıçak yarası açılır ve müthiş derecede kan kaybetmeye başlar. Yuri onu alır ve Price ile birlikte kaçarlar.Direnişçilerin sığınağına vardıklarında, Soap'un dayanacak gücü kalmaz ve son sözlerinde Price'a Makarov'un Yuri'yi tanıdığını söyler ve ölür.Price sinir krizi geçirir.Ardından Soap'ın göğsünün üstüne kendileri için manevi değeri büyük olan Colt 1911'i koyar ve onun defterini alır. Birkaç dakika sonra Price'ın yumruğuyla merdivenlerden yuvarlanan Yuri, Price'a Price'ın Zakhaev suikastı görevinde ve Orta Doğu'daki nükleer bomba patlatılıp 30.000 deniz piyadesinin öldürüldüğü sırada ve Rusya'daki Zakhaev Uluslararası Havalimanı Katliamında Makarov ile birlikte olduğunu anlatır. Nükleer patlamadan sonra Yuri, FSB'yi katliam hakkında uyarır. Ancak bunu öğrenen Makarov, Yuri'yi otoparkta vurur.

Vorshevsky'nin esaretini öğrenen Yuri ve Price, Metal Timi'ni Prag'da Makarov'un kalesinde ırkçıların Berlin'de bulunan başkanın kızına gideceklerini öğrenir. Metal Timi, Berlin'de başkanın kızını kurtaramaz ve Alena Vorshevsky, Makarov'un adamları tarafından Sibiryada bir elmas madenine götürülür. Sibirya'da Frost'suz Metal Timi ve Task Force 141 ortak operasyonla Rusya Devlet Başkanı ile kızını kurtarır. Task Force 141 ve Delta Force Operasyonda başarılı olurlar, Rusya Başkanı ve kızı kurtarılır fakat kaçış esnasında Sandman ve Metal timin diğer elemanları kendilerini feda edip olay yerinde kalır ve çıkan patlamalar sonucu ölürler. ABD ile Rusya arasındaki çatışma sona erer.

3. Dünya Savaşı'nın bitimiyle beraber, Yuri ve Price Arap Yarımadası'ndaki Birleşik Arap Emirlikleri, Dubai şehrindeki Oasis Oteli'ne gider. Juggernaut kıyafeti(yüksek güçlü tüm vücudu kaplayan zırh) giyerek çatışırlar. Otelin çatısında Makarov helikopterle kaçmak üzereyken Price, helikoptere ulaşır ve iki pilotu öldürür. Helikopter otelin çatısına çakılır. Makarov ve Price yaralanır.Makarov,Price'den önce silaha ulaşır ve tam onu öldürecekken Yuri yetişip Makarov'u omzundan vurur ama Makarov onu öldürür. Price, Makarov'un o anki boşluğundan yararlanarak yumruklar ve boğazına ip geçirir. Sonrasında camları kırarak aşağı düşerler. Boğazına ip dolanan Makarov ölür. Oyun, Makarov'un cesedi karşısında puro yakan Price'ın onu izlemesiyle biter. Oyunun sonunda çıkan bir resimde Soap, Sandman, Price ve Ghost'un 2013 yılında Kingfish Operasyonu yani Makarov'u yakalamak için bir operasyon girişimi yaptıklarını açıklıyor.

Call of Duty: Modern Warfare 3 [RELOADED] - FULL Torrent İndirCall of Duty: Modern Warfare 3 [RELOADED] - FULL Torrent İndir

CallofDutyModernWarfare3-RELOADED.torrent [69,63 Kb] (İndirme: 62407)


Lütfen Torrentleri Seed Ediniz

                           

Yorumlar

Her üye kendi yorumlarından sorumludur.Lütfen yorumlarınızı hakaret,küfür vb. içermeyecek şekilde yapınız. Torrent Matik Ekibi olarak biz hep buradayız yaşadığınız her türlü sorunu bize yorum olarak bildirebilirsiniz.Teşekkürler.
 
Üye | | | |

umutavc

25 Mart 2018 22:07 Kullanıcı çevrimdışı
admin acil cevap güncellimi çalışıyormu ve rar şifresi varmı lütfen cevap yaz kardeşim
Üye | | | |

ugurcfo

29 Ekim 2017 22:26 Kullanıcı çevrimdışı
Arkadaşlar Selamlar, kurulumu başarılı bir şekilde tamamladım, admin sağolasın. Yükleme basamaklarını aşağıda sıralıyorum.
1. İndirdiğimiz dosyaları daemon tools ile açarak hepsini masaüstünde oluşturduğumuz bir klasörde topluyoruz.
2. Topladığımız dosyalar içerisinden setup.exe dosyasını çalıştırarak kurulumu başlatıyoruz. burada sadece dosyayı nereye kurmak istediğinizi soracak; ister direkt C sürücünüze isterseniz masaüstüne yükleyin. Tüm dosyaları tek bir klasörde toplayarak yaptığımız için herhangi bir şekilde disk 2'yi kabul etmeme gibi bir olayla karşılaşmıyoruz. Açılan pencerelere tamam, devam vs. seçenekleriyle devam ediyoruz.
3. Kurulum tamamlanınca crack klasörü içerisindeki tüm dosyaları kopyalayarak oyunu kurduğumuz klasör içerisine yapıştırıyoruz. Yapıştırırken var olan dosyaları değiştiriyoruz tabii ki.
4. Son adım olarak oyuna başlamak için "iw5sp.exe" uygulamasına sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştır diyoruz.
5. Oyunumuz sorunsuz olarak açılacaktır. İyi eğlenceler.

Alıntı: sokakjokeyi
Modern Warfare 3 couldn't write a file. the hard drive is probably full

Yazısı veriyor ve diskte 20 gb boş alan var. Cracklamayıda düzgün yaptım eminim bundan. Sorun ne peki her şey düzgün yapıldı


Sağ tuş - yönetici olarak çalıştır
Üye | | | |

burak58_gln

6 Ekim 2017 20:22 Kullanıcı çevrimdışı
rar şifresi nedir arkadaşlar ????
Üye | | | |

midyat47

13 Şubat 2017 19:09 Kullanıcı çevrimdışı
kardesler ben yaptım hepsini manuel olarak oldu oynuyrum su an yapamaynlar icin yardımcı olmak isterim FACEBOOK BİLAL ÇERTEL
Üye | | | |

BALBAZAR

14 Ocak 2017 21:35 Kullanıcı çevrimdışı
Kardeşim oyunu dün indirdim disk2 yi daemon tools programına da attım fakat disk 2 yi kabul etmedi, tamam'a basıyorum lakin setup kurulumuna devam etmiyor. Oyunu indirdim kotayı aştım o kadar internet yedim size zahmet şu soruna bir el atın dünden beri uğraşıyorum.

Şimdi de random error hatası veriyor yok böyle birşey aga. Neden bu kadar ilgisizsiniz ?
Üye | | | |

sokakjokeyi

6 Ocak 2017 01:38 Kullanıcı çevrimdışı
Modern Warfare 3 couldn't write a file. the hard drive is probably full

Yazısı veriyor ve diskte 20 gb boş alan var. Cracklamayıda düzgün yaptım eminim bundan. Sorun ne peki her şey düzgün yapıldı
Üye | | | |

falcon12

29 Aralık 2016 15:39 Kullanıcı çevrimdışı
arkadaşlar merhaba size call of duty modern warfare 3 kurulum anlatcam ilk önce crack a girin onu bir dosyaya kurun sonra farenin sağ tarafına tıklayın sonra orda dosya konumunu aç diyor onu açın sonra ise kopyaladığınızı o yere yapıştırın sonra kapatın sonra call of duty modern warfare 3 e tıklayın. İyi oyunlar

Alıntı: ismetsezer98
indirdim Sistem Bilgisi .nfo dosyasını açamaz. Dosya bozuk veya Sistem Bilgileri sürümüyle uyumsuz olabilir şeklinde hata alıyorum
ve inen dosyada
extremezone.aka.piratepedia.is.a.piece.of.shit-Zamunda.NET
reloaded
rld-mw3a
rld-mw3b
dosyaları var reloaded I açınca o uyarı çıkıyor Acil yardım

abi en üst yoruma bak
Yönetici | | | |

Reis

2 Şubat 2016 13:30 Kullanıcı çevrimdışı
Alıntı: SaiLor
Bu kadar saçma torrent kurulum , anlatım , detaysızlık görmedim . Kaç yıldır oyunlarımı torrentlerden kurarım diğer sitelerden kurdum adamlar en azından fotoğrafla anlatım koyuyorlar ama sizde yok . 2.disk takılı oldugu halde hala aynı şeyi istiyor 14 gb indririyoruz bu siteden ve bu kadar ilgisizliği ilk kez görüyorum

Kimseyi mağdur bırakmamak için yaşadığınız sorunlara çözüm bulmaya çalışıyoruz. Bu oyunun kurulumu anlattığım şekilde yapılarak denenmiştir ve sorunsuz bir şekilde oynanmıştır.
Yapamayanlar için daha kesin bir çözüm olarak:
rld-mw3a ve rld-mw3b iso'larını daemon tools programıyla açın ve ve bu iki iso dosyasının içindeki her şeyi aynı klasöre kopyalayın (masaüstüne yeni bir klasör açabilirsiniz). rld-mw3a'nın içindeki setup.exe'yi çalıştırarak kurulumu yapabilirsiniz. Kurulum bittikten sonra crack işlemini yaparak oyunu sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz. İyi Oyunlar.
Üye | | | |

SaiLor

2 Şubat 2016 11:29 Kullanıcı çevrimdışı
Bu kadar saçma torrent kurulum , anlatım , detaysızlık görmedim . Kaç yıldır oyunlarımı torrentlerden kurarım diğer sitelerden kurdum adamlar en azından fotoğrafla anlatım koyuyorlar ama sizde yok . 2.disk takılı oldugu halde hala aynı şeyi istiyor 14 gb indririyoruz bu siteden ve bu kadar ilgisizliği ilk kez görüyorum
Üye | | | |

GTR34

30 Aralık 2015 23:17 Kullanıcı çevrimdışı
Kardeş 1. cd yukluyor torrent 2. cd ıstıyor deamtolls ıle takıyorum kuruluma devam etmıyor tamama basıyorum ama devam etmıyor cd de okuyor sıkıntı ne bı yardımcı olursan sevınırım.

Alıntı: sauron
kardeşim ikinci iso dosyasını daemon tools la kalıp olarak yerleştiriyorum fakat önüme içinde crack dosyası ve bi takım başka dosyaların oldugu bi klasör cıkıyor onu kapatıp please insert cd 2 ye tamam diyorum yine aynı uyarıyı veriyor , yardımcı olur musun ?

Aynı sorun bende de var kardeş sen bi çözüm bulabildin mi?
Üye | | | |

sauron

5 Aralık 2015 04:58 Kullanıcı çevrimdışı
kardeşim ikinci iso dosyasını daemon tools la kalıp olarak yerleştiriyorum fakat önüme içinde crack dosyası ve bi takım başka dosyaların oldugu bi klasör cıkıyor onu kapatıp please insert cd 2 ye tamam diyorum yine aynı uyarıyı veriyor , yardımcı olur musun ?
Üye | | | |

omer123

7 Kasım 2015 08:54 Kullanıcı çevrimdışı
oyunda bir sıkıntı varmı kurulumda vs.
Üye | | | |

Mert26

11 Temmuz 2015 15:31 Kullanıcı çevrimdışı
Alıntı: Reis
Alıntı: Mert26
Kurulumu yaparken rld-mw3b Deamon Tools Lite algılamıyor ne yapabilir yardımcı olur musunuz ? Teşşekkür ederim.

iso dosyasına sağ tıklayıp birlikte aç > Daemon Tools'a tıklayıp açmayı deneyin sorunun devam etmesi halind bildirirseniz yardımcı olabiliriz. İyi Oyunlar.

Yine algılamıyor, sorun ne hala anlayamadım bişeyleri yanlış yapmasam sorun olmaz heralde ama şöyle yaptım tam olarak ;
İlk önce rld-mw3a setup olarak açtım baya bi doldu sonra cd2 istedi sonra rld-mw3b daemon tools açtım yine cd2 diyor :(
Yönetici | | | |

Reis

10 Temmuz 2015 14:34 Kullanıcı çevrimdışı
Alıntı: Mert26
Kurulumu yaparken rld-mw3b Deamon Tools Lite algılamıyor ne yapabilir yardımcı olur musunuz ? Teşşekkür ederim.

iso dosyasına sağ tıklayıp birlikte aç > Daemon Tools'a tıklayıp açmayı deneyin sorunun devam etmesi halind bildirirseniz yardımcı olabiliriz. İyi Oyunlar.
Üye | | | |

Mert26

10 Temmuz 2015 12:22 Kullanıcı çevrimdışı
Kurulumu yaparken rld-mw3b Deamon Tools Lite algılamıyor ne yapabilir yardımcı olur musunuz ? Teşşekkür ederim.
Yönetici | | | |

Reis

10 Temmuz 2015 02:18 Kullanıcı çevrimdışı
Alıntı: 4eVeR
Ben İndirdim Fakat open Disc 3 Diyor Sebebi Nedir

Ekran görüntüsü paylaşırsanız yardımcı olabiliriz.

Alıntı: ProcesC
Bende indirdim kurulumu dediğiniz gibi yaptım fakat disc 2 yi isterken rld-mw3b takıyorum gelen uyarıya tamam diyorum devam etmiyor aynı uyarı tekrar tekrar çıkıyor

rld-mw3b'yi sanal sürücüye taktıktan sonra kurulum ekranında rld-mw3b'yi yerleştirdiğiniz sürücüyü seçin ve kuruluma devam edin. İyi Oyunlar.
Üye | | | |

ProcesC

9 Temmuz 2015 18:59 Kullanıcı çevrimdışı
Bende indirdim kurulumu dediğiniz gibi yaptım fakat disc 2 yi isterken rld-mw3b takıyorum gelen uyarıya tamam diyorum devam etmiyor aynı uyarı tekrar tekrar çıkıyor
Üye | | | |

4eVeR

21 Haziran 2015 20:35 Kullanıcı çevrimdışı
Ben İndirdim Fakat open Disc 3 Diyor Sebebi Nedir
Yönetici | | | |

Reis

20 Haziran 2015 19:01 Kullanıcı çevrimdışı
Alıntı: aliarslantas
Kurulumu daha iyi anlatabilir misiniz?

Kurulum: Önce "rld-mw3a"yı daemon toolsla kalıp dosyası olarak yerleştirin, otomatik çalıştır çıkacak ve Setup.exe çalıştır'a tıklayın kurulum başlayacak. Ardından disc 2'yi yani rld-mw3b'yi isteyecek, sizde "rld-mw3b"yi yine daemon tools ile kalıp dosyası olarak yerleştireceksiniz, otomatik çalıştır çıkacak kapatın ve "Please Insert Disc 2" uyarısına "Tamam" diyin kurulum devam edecek ve sonlanacak. Ardından crack yapıp oyunu oynayabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için:
Bunlara İhtiyacınız Var!
Crack Nedir-Nasıl Yapılır? konularını inceleyin.
Yapamazsanız yorum atın daha detaylı yardımcı oluruz. Teşekkürler.
Üye | | | |

aliarslantas

20 Haziran 2015 15:12 Kullanıcı çevrimdışı
Kurulumu daha iyi anlatabilir misiniz?
Yönetici | | | |

Reis

16 Haziran 2015 01:16 Kullanıcı çevrimdışı
Alıntı: SEMOLİ
Nasıl yükleniyo

reloaded.nfo dosyası sadece bilgi dosyasıdır, normal olarak açmaya çalışınca herkeste aynı hatayı verir. Notepad ya da windows not defteriyle birlikte açarsanız göreceksiniz oyun hakkında bilgiler vardır yani önemsiz bir dosya. Kuruluma gelince: Önce "rld-mw3a"yı daemon toolsla kalıp dosyası olarak yerleştirin, otomatik çalıştır çıkacak ve Setup.exe çalıştır'a tıklayın kurulum başlayacak. Ardından disc 2'yi yani rld-mw3b'yi isteyecek, sizde "rld-mw3b"yi yine daemon tools ile kalıp dosyası olarak yerleştireceksiniz, otomatik çalıştır çıkacak kapatın ve "Please Insert Disc 2" uyarısına "Tamam" diyin kurulum devam edecek ve sonlanacak. Ardından crack yapıp oyunu oynayabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için:
Bunlara İhtiyacınız Var!
Crack Nedir-Nasıl Yapılır? konularını inceleyin.
Yapamazsanız yorum atın daha detaylı yardımcı oluruz. Teşekkürler.

Alıntı: ONUR735
BEN YÜKLEDİM SETUP BİTİNCE .COMPLASEİON BUY İT DİYE ŞEYLER YAZDI MASAÜSTENEDE BAŞLATMA İKONU FALAN GELMEDİ NE YAPMAM LAZIM?

Diğer yorumlarda ki kurulum adımlarını yaptığınızdan emin olun. Crack yapın. İyi Oyunlar.

Alıntı: korcan2745
ücretsiz dimi

Sitemiz ve sitemizde ki her şey ücretsizdir. İyi Oyunlar.
Üye | | | |

korcan2745

9 Haziran 2015 19:59 Kullanıcı çevrimdışı
ücretsiz dimi
Üye | | | |

ONUR735

9 Haziran 2015 18:40 Kullanıcı çevrimdışı
BEN YÜKLEDİM SETUP BİTİNCE .COMPLASEİON BUY İT DİYE ŞEYLER YAZDI MASAÜSTENEDE BAŞLATMA İKONU FALAN GELMEDİ NE YAPMAM LAZIM?
Üye | | | |

SEMOLİ

9 Haziran 2015 14:36 Kullanıcı çevrimdışı
Nasıl yükleniyo
Üye | | | |

gkhngndz894

26 Nisan 2015 14:38 Kullanıcı çevrimdışı
kardeşim ben indirdim daemon tools ile rld-mw3a adlı dosyayı açtım kurmaya başladı yarıya filan geldiğinde 2.diski takın dedi bu sefer rld-mw3b yi açtım otomatik çalıştır geldi kapattım setupa geçip tamam diyorum olmuyor yine aynı şey geliyor
Üye | | | |

jimmyking

15 Nisan 2015 19:25 Kullanıcı çevrimdışı
kardeş oyunu indirdim kurdum ama oyuna girilcek exe dosyası falan yok ben bu oyuna nerden giricem. oyunu c'ye kurdum toplam 13.7 gb bu da bi tuhaf, zaten indirilen dosya 13.8 gb. birde kurarken rld-mw3b yani disc2 yi görmedi bende deamon tools'taki dosyaları yani 2 diskide masaüstünde tek bi dosyaya kopyaladım sonra kurulumu yaptım, bu şekilde disc2'ye geçtim ve kurdum oyunu ama dediğim gibi exe yok. crack yapıcam ama exe yok. bu nasıl iş ben bişey anlamadım bi yardım bi zahmet.
Üye | | | |

Micajh

7 Mart 2015 01:33 Kullanıcı çevrimdışı
Dediğiniz şeyleri uyguladım fakat sorunum devam ediyor.
Yönetici | | | |

Reis

6 Mart 2015 23:31 Kullanıcı çevrimdışı
Alıntı: Micajh
Oyunu yükledim tıklayıp açtıgım zaman siyah ekran açılıyor sadece.
Sorun nedir?

Crack klasöründe ki "main" klasörü içindeki dosyaları oyunun kurulu olduğu dizinde ki "main" klasörüne, "players2" ve "zone" klasöründeki dosyaları da oyunun kurulu olduğu dizinde ki ilgili klasörlere kopyalayın. Crack klasöründe bulunan diğer dosyaları ise oyunun kurulu olduğu ana dizine kopyalayın. Sorunun devam etmesi halinde bildirirseniz yardımcı olmaya çalışırız. Teşekkürler.
Üye | | | |

Micajh

6 Mart 2015 22:29 Kullanıcı çevrimdışı
Oyunu yükledim tıklayıp açtıgım zaman siyah ekran açılıyor sadece.
Sorun nedir?
Yönetici | | | |

Reis

11 Şubat 2015 23:55 Kullanıcı çevrimdışı
Alıntı: ismetsezer98
peki bu oyunun crackini nerden bulcam inen dosyada yok

Kurulumu tamamladıktan sonra daemon tools ile oluşturduğunuz sanal sürücüye "Bilgisayarım"dan girin Crack klasörünü göreceksiniz. Teşekkürler.
Bilgi
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

Online Tablosu

 Kullanıcılar :

Arama Motorları : Crawl Bot, Yandex Bot

Şuan Sitede 0 üye, 2 arama motoru, 0 ziyaretçi ile toplamda 2 kullanıcı bulunmaktadır.
 
 
Torrent oyun, Torrent oyun indir, Torrent film, Torrent film indir
DMCA.com Protection Status Torrent kullanarak indireceğiniz dosyalar aracılığı ile bilgisayarınıza verilmesi muhtemel zararlardan ve indirdiğiniz dosyaların telif hakları ile ilgili doğabilecek sorunlardan TorrentMatik.com sorumlu tutulamaz. Sitemizde bulunan herhangi bir torrent dosyasının telif haklarına sahipseniz ve kaldırılmasını talep ediyorsanız bizimle iletişime geçiniz.(iletisim@torrentmatik.com)
DLETurk.COM'a teşekkürler.