RSS
 
» » » Call of Duty: Modern Warfare 3 [RELOADED] - FULL Torrent İndir

Torrent İstek Yap

Sitemize forum bölümü açılmasını ister misiniz ? [?]

Evet, geç bile kaldınız
Hayır, gerek yok
Kararsızım

Call of Duty: Modern Warfare 3 [RELOADED] - FULL Torrent İndir

 
call of duty modern warfare 3 torrentle

Call of Duty: Modern Warfare 3 [RELOADED] - FULL Torrent İndir

13.8 GB


Call of Duty: Modern Warfare 3 [RELOADED] - FULL Torrent İndir

Mevcut


Call of Duty: Modern Warfare 3 [RELOADED] - FULL Torrent İndir

Minimum

İşletim Sistemi: Windows XP veya üzeri
İşlemci: Intel Core 2 Duo E6600 veya AMD Phenom X3 8750 İşlemci
RAM: 2 GB
Gerekli Boş Harddisk Alanı: Oyunun kurulabilmesi için gerekli görülen boş alan 16 GB olarak belirtiliyor.
Ekran Kartı : NVIDIA GeForce 8600GT veya ATI Radeon X1950 Shader Model 3.0 256 MB Ekran Kartı
Direct X: Dx 9


Call of Duty: Modern Warfare 3 [RELOADED] - FULL Torrent İndir

Call of Duty: Modern Warfare 3 [RELOADED] - FULL Torrent İndir

Call of Duty: Modern Warfare 3 [RELOADED] - FULL Torrent İndir

Call of Duty: Modern Warfare 3 [RELOADED] - FULL Torrent İndir

Call of Duty: Modern Warfare 3 [RELOADED] - FULL Torrent İndir

Call of Duty: Modern Warfare 3 [RELOADED] - FULL Torrent İndir

Call of Duty: Modern Warfare 3 [RELOADED] - FULL Torrent İndir


Call of Duty: Modern Warfare 3 [RELOADED] - FULL Torrent İndir

MÜCADELE
Tek oyunculu mücadelede, oyuncu olayları farklı yerlerde yaşayan birden çok karakteri yönetebilmektedir. Öncellerinin aksine olaylar farklı günlerde gerçekleşir. Oyuncu hasar aldığında ekran kana bulanır. Sağlık, hasar alma durduktan sonra birkaç saniye içinde tekrar eski haline gelir. Oyuncu, mücadelede yanındaki NPC'lerden birini takip eder, emirlerini uygular.

KARAKTERLER
Oyun, eski Task Force 141'den Yzb. John MacTavish (Soap), Yzb. John Price ve Rus muhbir Nikolai'nin ABD Ordusu'ndan Korgeneral Shepherd'ı öldürdükten sonra kaçmalarıyla başlar. Oyunda çoğunlukla kontrol edilen eski Spetsnaz askeri Yuri, John Price'a katılır. Rus aşırı milliyetçi Vladimir Makarov, oyunun başlıca kötü adamıdır. Volk adında yeni bir yardımcı edinmiştir.

Birçok yeni oynanabilir karakter oyuna eklenmiştir; Delta Force'dan Çavuş Derek "Frost" Westbrook , İngiliz SAS'tan Çavuş Marcus Burns, Task Force 141'den eski Spetsnaz askeri Yuri ve Rusya Devlet Başkanı'nın koruması Rus federal ajanı Andrei Harkov.

Yeni oynanamaz karakterler (NPC); Delta Force'tan Sandman, Grinch ve Truck.

KONU
Korgeneral Shepherd'ı öldürdükten saatler sonra Yüzbaşı John Price ve Nikolai ölmek üzere olan Soap'u Afganistan'daki Site Hotel Bravo'dan başka bir yere getirirler. Hindistan'ın Himachal Pradesh eyaletindeki güvenli bir eve ulaşırlar. Soap'a yapılan tıbbi yardım esnasında Vladimir Makarov'un askerleri üçünü de öldürmeye çalışır. Nikolai'nin Makarov'a karşı beraber savaştığı bir askeri olan Yuri, onlara yardıma gelir. Dördü gayriresmi Task Force 141 adı altında toplanırlar. MacMillan, Sierra Leone'deki bir silah satıcısında, Paris, Berlin ve Londra'da kullanılmak üzere hazırlanan kimyasal silahların olduğunu öğrenir. Bunlardan biri Londra'da bir sokakta patlar ve turistik bir seyahat için Londra'da bulunan Amerika'lı bir ailenin ölüşü oyunda gösterilir.

Bu sırada 3. Dünya Savaşı devam etmektedir. 17 Ağustos'ta Rus Ordusu, Manhattan'ı işgal eder. Delta Force'tan Sandman komutasındaki Metal 0-1 kod adlı bir tim, bir Rus denizaltısına su altında sabotaj düzenler. Yüzeye çıkmak zorunda kalan denizaltıyı ele geçiren Metal 0-1, denizaltının silahlarını, New York Limanı'nda demirli olan Rus gemilerine yönelterek Rusların Doğu Yakası'ndan çekilmesini sağlar.

6 hafta sonra, Rusya Devlet Başkanı Boris Vorshevsky, Hamburg'da ABD ile barış müzakerelerine başlayacağını duyurur. Bu plan Makarov'un bir adamı, Başkan Vorshevsky'nin uçağını kaçırıp yere çakılmasını sağlayınca suya düşer. FSO Ajanı Andrei Harkov, Rusya Başkanı'nın tahliyesi için gelen helikopterin kapısını açarken içeriden çıkan Makarov tarafından öldürülür. Makarov'un adamları başkanı kaçırır ve nükleer fırlatma kodlarını öğrenmek için de başkanın kızının kaçırılması emrini verir.

Task Force 141,MacMillan'ın verdiği bilgilerle kimyasal silahların kimin aracılığıyla Avrupa'ya taşındığını öğrenir.Bu kişi de Somali'de Warrabee adında bir militan lideridir.Ekip,Nikolai'nin takımından yardım alarak Warrabee'ye baskın yapar.Warrabee,Makarov ile hiç bizzat görüşmediğini,ancak onun bomba uzmanı Volk ile anlaştığını itiraf eder ve Volk'un Paris'te olduğunu söyler.Ardından Price,Warrabee'yi öldürür.

Volk'un Paris'te olduğunu öğrenen Price,Metal Takımı'nın lideri Sandman ile bilgilerini paylaşır.Metal 0-1,kimyasal saldırıya uğramış Paris'te Fransız GIGN takımının yardımıyla Volk'u yakalar ve Eyfel Kulesi'nin yok olma pahasına da olsa Volk'u Paris'ten canlı çıkarabilmeyi başarırlar.ABD'ye getirilen Volk,Makarov'un Prag'da Lustig Otel'de müttefikleriyle toplantı yapacağını söyler.Sandman derhal Price'a bu durumu bildirir. Prag'da Task Force 141, 5 yıl önce Spetsnaz lideri olup sonra direnişçi olan eski dostları Kamarov ile karşılaşırlar. Yuri ve Soap, Price otele sızana kadar şehirdeki bir kiliseden onu gözetirler. Ancak Kamarov üzerine bomba bağlanıp rehin alınınca plan işlemez. Kamarov patlamadan önce Price kaçmayı başarır. Makarov, Yuri'yi kişisel olarak tanıdığını ifşa eder ve buraya hiç gelmemeliydin der.Ardından Yuri ve Soap'un olduğu kata daha önce döşenmiş bombaları patlatır. Yuri ve Soap patlamadan kurtulmak için atlayınca Soap'un General Shepherd'den aldığı bıçak yarası açılır ve müthiş derecede kan kaybetmeye başlar. Yuri onu alır ve Price ile birlikte kaçarlar.Direnişçilerin sığınağına vardıklarında, Soap'un dayanacak gücü kalmaz ve son sözlerinde Price'a Makarov'un Yuri'yi tanıdığını söyler ve ölür.Price sinir krizi geçirir.Ardından Soap'ın göğsünün üstüne kendileri için manevi değeri büyük olan Colt 1911'i koyar ve onun defterini alır. Birkaç dakika sonra Price'ın yumruğuyla merdivenlerden yuvarlanan Yuri, Price'a Price'ın Zakhaev suikastı görevinde ve Orta Doğu'daki nükleer bomba patlatılıp 30.000 deniz piyadesinin öldürüldüğü sırada ve Rusya'daki Zakhaev Uluslararası Havalimanı Katliamında Makarov ile birlikte olduğunu anlatır. Nükleer patlamadan sonra Yuri, FSB'yi katliam hakkında uyarır. Ancak bunu öğrenen Makarov, Yuri'yi otoparkta vurur.

Vorshevsky'nin esaretini öğrenen Yuri ve Price, Metal Timi'ni Prag'da Makarov'un kalesinde ırkçıların Berlin'de bulunan başkanın kızına gideceklerini öğrenir. Metal Timi, Berlin'de başkanın kızını kurtaramaz ve Alena Vorshevsky, Makarov'un adamları tarafından Sibiryada bir elmas madenine götürülür. Sibirya'da Frost'suz Metal Timi ve Task Force 141 ortak operasyonla Rusya Devlet Başkanı ile kızını kurtarır. Task Force 141 ve Delta Force Operasyonda başarılı olurlar, Rusya Başkanı ve kızı kurtarılır fakat kaçış esnasında Sandman ve Metal timin diğer elemanları kendilerini feda edip olay yerinde kalır ve çıkan patlamalar sonucu ölürler. ABD ile Rusya arasındaki çatışma sona erer.

3. Dünya Savaşı'nın bitimiyle beraber, Yuri ve Price Arap Yarımadası'ndaki Birleşik Arap Emirlikleri, Dubai şehrindeki Oasis Oteli'ne gider. Juggernaut kıyafeti(yüksek güçlü tüm vücudu kaplayan zırh) giyerek çatışırlar. Otelin çatısında Makarov helikopterle kaçmak üzereyken Price, helikoptere ulaşır ve iki pilotu öldürür. Helikopter otelin çatısına çakılır. Makarov ve Price yaralanır.Makarov,Price'den önce silaha ulaşır ve tam onu öldürecekken Yuri yetişip Makarov'u omzundan vurur ama Makarov onu öldürür. Price, Makarov'un o anki boşluğundan yararlanarak yumruklar ve boğazına ip geçirir. Sonrasında camları kırarak aşağı düşerler. Boğazına ip dolanan Makarov ölür. Oyun, Makarov'un cesedi karşısında puro yakan Price'ın onu izlemesiyle biter. Oyunun sonunda çıkan bir resimde Soap, Sandman, Price ve Ghost'un 2013 yılında Kingfish Operasyonu yani Makarov'u yakalamak için bir operasyon girişimi yaptıklarını açıklıyor.

Call of Duty: Modern Warfare 3 [RELOADED] - FULL Torrent İndirCall of Duty: Modern Warfare 3 [RELOADED] - FULL Torrent İndir

CallofDutyModernWarfare3-RELOADED.torrent [69,63 Kb] (İndirme: 62079)


Lütfen Torrentleri Seed Ediniz

                           

Yorumlar

Her üye kendi yorumlarından sorumludur.Lütfen yorumlarınızı hakaret,küfür vb. içermeyecek şekilde yapınız. Torrent Matik Ekibi olarak biz hep buradayız yaşadığınız her türlü sorunu bize yorum olarak bildirebilirsiniz.Teşekkürler.
 
Üye | | | |

ismetsezer98

11 Şubat 2015 23:28 Kullanıcı çevrimdışı
peki bu oyunun crackini nerden bulcam inen dosyada yok
Yönetici | | | |

Reis

11 Şubat 2015 21:46 Kullanıcı çevrimdışı
Alıntı: ismetsezer98
indirdim Sistem Bilgisi .nfo dosyasını açamaz. Dosya bozuk veya Sistem Bilgileri sürümüyle uyumsuz olabilir şeklinde hata alıyorum
ve inen dosyada
extremezone.aka.piratepedia.is.a.piece.of.shit-Zamunda.NET
reloaded
rld-mw3a
rld-mw3b
dosyaları var reloaded I açınca o uyarı çıkıyor Acil yardım

reloaded.nfo dosyası sadece bilgi dosyasıdır, normal olarak açmaya çalışınca herkeste aynı hatayı verir. Notepad ya da windows not defteriyle birlikte açarsanız göreceksiniz oyun hakkında bilgiler vardır yani önemsiz bir dosya. Kuruluma gelince: Önce "rld-mw3a"yı daemon toolsla kalıp dosyası olarak yerleştirin, otomatik çalıştır çıkacak ve Setup.exe çalıştır'a tıklayın kurulum başlayacak. Ardından disc 2'yi yani rld-mw3b'yi isteyecek, sizde "rld-mw3b"yi yine daemon tools ile kalıp dosyası olarak yerleştireceksiniz, otomatik çalıştır çıkacak kapatın ve "Please Insert Disc 2" uyarısına "Tamam" diyin kurulum devam edecek ve sonlanacak. Ardından crack yapıp oyunu oynayabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için:
Bunlara İhtiyacınız Var!
Crack Nedir-Nasıl Yapılır? konularını inceleyin.
Yapamazsanız yorum atın daha detaylı yardımcı oluruz. Teşekkürler.
Üye | | | |

ismetsezer98

11 Şubat 2015 18:57 Kullanıcı çevrimdışı
indirdim Sistem Bilgisi .nfo dosyasını açamaz. Dosya bozuk veya Sistem Bilgileri sürümüyle uyumsuz olabilir şeklinde hata alıyorum
ve inen dosyada
extremezone.aka.piratepedia.is.a.piece.of.shit-Zamunda.NET
reloaded
rld-mw3a
rld-mw3b
dosyaları var reloaded I açınca o uyarı çıkıyor Acil yardım
Bilgi
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

Online Tablosu

 Kullanıcılar :

Arama Motorları : Crawl Bot, Yandex Bot

Şuan Sitede 0 üye, 2 arama motoru, 4 ziyaretçi ile toplamda 6 kullanıcı bulunmaktadır.
 
 
Torrent oyun, Torrent oyun indir, Torrent film, Torrent film indir
DMCA.com Protection Status Torrent kullanarak indireceğiniz dosyalar aracılığı ile bilgisayarınıza verilmesi muhtemel zararlardan ve indirdiğiniz dosyaların telif hakları ile ilgili doğabilecek sorunlardan TorrentMatik.com sorumlu tutulamaz. Sitemizde bulunan herhangi bir torrent dosyasının telif haklarına sahipseniz ve kaldırılmasını talep ediyorsanız bizimle iletişime geçiniz.(iletisim@torrentmatik.com)
DLETurk.COM'a teşekkürler.