RSS
 
» » » GRID 2 [RELOADED] - FULL Torrent İndir

Torrent İstek Yap

Sitemize forum bölümü açılmasını ister misiniz ? [?]

Evet, geç bile kaldınız
Hayır, gerek yok
Kararsızım

GRID 2 [RELOADED] - FULL Torrent İndir

 
grid 2 torrent

GRID 2 [RELOADED] - FULL Torrent İndir

5.72 GB


GRID 2 [RELOADED] - FULL Torrent İndir

Mevcut


GRID 2 [RELOADED] - FULL Torrent İndir

Minimum

İşletim Sistemi: Microsoft Windows XP, Vista veya Windows 7
İşlemci:AMD Athlon 64 X2 Dual Core 5200+ veya Intel Celeron E3400 Dual-Core 2.6Ghz
RAM: 2 GB
Gerekli Boş Harddisk Alanı: Oyunun kurulabilmesi için gerekli görülen boş alan 15 GB olarak belirtiliyor.
Ekran Kartı : AMD Radeon HD 5550 512MB veya NVIDIA GeForce GT 230
Direct X: Dx 9


GRID 2 [RELOADED] - FULL Torrent İndir

GRID 2 [RELOADED] - FULL Torrent İndir

GRID 2 [RELOADED] - FULL Torrent İndir

GRID 2 [RELOADED] - FULL Torrent İndir

GRID 2 [RELOADED] - FULL Torrent İndir

GRID 2 [RELOADED] - FULL Torrent İndir

GRID 2 [RELOADED] - FULL Torrent İndir


GRID 2 [RELOADED] - FULL Torrent İndir

Codemasters, uzun yıllar boyunca birçok başarılı yarış oyununa imza atmıştır. TOCA Touring Car Serisinden sonra, yarış oyunlarında farklı bir yol izlemeye karar vermiş ve GRID ile yeni bir yarış oyunu serisi için gaza basmıştır. Çabuk hızlanan GRID, gerek oyun yapısı gerek grafikleri ile oldukça başarılı bir yol izlemiştir. Bu başarısını son sürat devam ettirmek isteyen Codemasters, şimdi de GRID 2 ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Codemasters, GRID 2 için zorlu yarışların olacağını ve yarışların geçeceği mekanların gerçek Dünya mekanları olacağını belirtti. Bunun üzerine merakları az da olsa gidermek adına, yarışların yapılacağı yerlerden birkaçını bizlere açıklamış. Abu Dhabi, ABD şehirleri (Chicago, Kaliforniya), Paris ve ünlü Red Bull Ringi, aynı zamanda zorlu Österreich ringi, Avusturalya'nın BAC Mono ringi ve A1-Ringi gibi zorlu mekanlar da şu an açıklanan yarış pistleri arasında yer alıyor . Österreich ringi zorluğu açısından oyuna kısaltılmış olarak gelecekmiş. Gerçek mekanların oyun içerisinde kullanımı oyuna ne derece artı katar bilinmez ama, turistik bir hava yaratacağı kesin.

GRID 2 hikaye modu bir yarışçının zamanla kazandığı yarışlarla zirveye yükselişini konu alırken, dünya turneleri, sokak yarışları, pist yarışları gibi yarış seçeneklerini de barındıracak. Kazandığımız yarışlarda aldığımız puanlarla açılan araç sistemi ve tamamen kişiselleştirilebilen araçlar yer alacak. Aynı zamanda çoklu oyuncu modu için, Co-op yarışlar ve online mücadeleleri de barındıracak olan GRID 2, oyunculara son sürat yarış deneyimini eksiksiz olarak sunmayı hedefliyormuş.


Codemasters yaptığı bir açıklamada "GRID 2 için kokpit kamerası bulunmayacak" ibaresini kullandı. Bunun nedeni oyuncuların kokpit kamerasını fazla kullanmamaları, hatta yapılan bir analiz sonucu oyuncuların sadece %5'i kokpit kamerasını kullanmakta. Bu yüzden Codemasters kokpit kamerasını oyundan kaldırıp ön kameraya ve ön kameranın görüş açısı üzerine daha çok yoğunlaşmış.

Birbirinden güçlü arabaların ve dünya markalarının da içinde bulunduğu çok zengin bir araba koleksiyonuna sahip, klasik markalar dışında, Pagani, KTM, BAC gibi markaların da oyunda yer alacağını belirtelim. Araç seçeneği oldukça zengin görülse de hepsi oyunla bütünleşmiş vaziyette gelmeyeceği var sayılıyor. Bildiğiniz üzere birçok oyun firması DLC sistemine oldukça alıştı ve hemen hemen her oyununda yer vermeye başladı. GRID 2'nin de bu furyaya katılacağı konusunda birçok söylenti var. Yapılması düşünülen DLC'ler arasında yeni yarış pistleri, yeni araç setleri bulunmakta. Hatırlarsınız Forza Motorsport 4 ve Forza Horizon için birçok yeni araç setleri ve yarış alanları DLC olarak sunuldu. Yani bu da demek oluyor ki GRID 2'de de bu DLC olayını görmek mümkün.

Yeni oyunla gelen bir diğer yenilik ise TrueFeel özelliği ve Live Routers. Codemasters firması daha önceki GRID oyunundan ders almışa benziyor ki sürüş tekniklerini değiştirmiş. Daha gerçekçi ve sürüş dinamikleri mümkün olduğunca rahatlatmak adına yeni sistemlere yönelmiş. GRID'de sürüşlerde bazı zorluklar yaşanıyordu, virajlarda arabalar belirli bölgeden gitmediğinde bazen yoldan sapıp kontrol edilemez hale geliyordu. Sağa sola olan direksiyon hareketleri de bir hayli ağır ve zordu. Bunun üzerine yeni oyuna sürüş dinamiklerini tamamen değiştirecek olan TrueFeel özelliği getirilmiş. TrueFeel, "benzersiz sürüş dinamiği" adı altında tanıtılıyor. GRID 2 için özel olarak tasarlanan ve gerçek dünya sürüşüne benzetilen, karakteristik özellikler taşıyan bir direksiyon hareket sistemi oluşturmuşlar. TrueFeel sayesinde yoldaki bir taşın üzerinden geçmemizin veya yağmurlu bir yolda oluşan kaymanın direksiyona olan etkisini hissedebileceğiz. Sürüşü kolaylaştırır mı bilinmez ama gerçekçilik katacağına şüphemiz yok.

LiveRouters sistemi, adından da anlaşılacağı üzere oyun içerisinde bize canlı rotalar sunacak yeni bir sistem. Hani aksiyon filmlerinde araçlar hızla giderken ulaşacakları yere alternatif bir yol belirleyen bir sistem vardır, LiveRouters da öyle bir sistem işte. Siz son sürat yarışta giderken navigasyonunuz size alternatif bir canlı rotasyon sistemi sunuyor. Mesela bazen olur çok süratli gidersiniz ve yolda bir kestirme yol vardır ama siz onu süratiniz nedeni ile kaçırırsınız, LiveRouters size o kestirmeye gelmeden haber veriyor ve sizin sürüşünüzü ona göre ayarlamanızı sağlıyor. Bir diğer özelliği ise, yarış pistini sizin gidişinizle aynı anda hesaplıyor ve yakınınızda veya gelmek üzere olduğunuz keskin virajlar için sizi önceden hazırlıyor.


Yarış oyunlarında grafik unsuru, shooter oyunlarına vb. oyunlara kıyasla daha bir ikinci plandadır. Oyuncuların çevre grafiklerinden çok arabanın kaplama ve iç dış kaplama detaylarına dikkat ederler. Tabi bir de bunun hasar boyutu vardır. Aracın kaza sonrası aldığı hasar ne kadar gerçekçi olursa, oynaması o kadar eğlenceli olur. Codemasters'ın söylediklerine göre, GRID 2 için Ego Engine versiyonu 3.0'a çıkartılmış. Grafik motoru geliştirilmiş ve optimizasyon iyileştirilmiş. Aslında ilk oyunun grafikleri dönemine göre gayet iyiydi, hatta birçok bilgisayar son ayarlarda çalıştıramazdı. Bu sayede GRID ekran kartı testlerinde test edilen oyunlar listesinde yerini almıştı.

Sonuç olarak Codemasters ilk oyuna göre ciddi boyutta değişikler içeren ve yarış oyunu tutkunları için birçok yeni özelliklerle gelen bir oyunla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. GRID ardından GRID 2'nin gelmesi ve oyunda bu denli değişikliklerin olması akıllara "belediye çalışıyor" sözünü getiriyor. Umarım Codemasters ilk oyundaki çizgisini bozmaz ve karşımıza bahsettiği gibi gerçekçi bir yarış deneyimi sunan bir oyunla çıkar.


GRID 2 [RELOADED] - FULL Torrent İndirGRID 2 [RELOADED] - FULL Torrent İndir

GRD.2-RELOADED.torrent [28,97 Kb] (İndirme: 2047)


Lütfen Torrentleri Seed Ediniz

                           

Yorumlar

Her üye kendi yorumlarından sorumludur.Lütfen yorumlarınızı hakaret,küfür vb. içermeyecek şekilde yapınız. Torrent Matik Ekibi olarak biz hep buradayız yaşadığınız her türlü sorunu bize yorum olarak bildirebilirsiniz.Teşekkürler.
 
Yönetici | | | |

Reis

22 Şubat 2016 22:41 Kullanıcı çevrimdışı
Alıntı: Gamer
süpppeeeeeeeeeeeeer

İyi Oyunlar.
Üye | | | |

Gamer

21 Şubat 2016 18:37 Kullanıcı çevrimdışı
süpppeeeeeeeeeeeeer
Bilgi
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

Online Tablosu

 Kullanıcılar :

Arama Motorları : Crawl Bot

Şuan Sitede 0 üye, 1 arama motoru, 5 ziyaretçi ile toplamda 6 kullanıcı bulunmaktadır.
 
 
Torrent oyun, Torrent oyun indir, Torrent film, Torrent film indir
DMCA.com Protection Status Torrent kullanarak indireceğiniz dosyalar aracılığı ile bilgisayarınıza verilmesi muhtemel zararlardan ve indirdiğiniz dosyaların telif hakları ile ilgili doğabilecek sorunlardan TorrentMatik.com sorumlu tutulamaz. Sitemizde bulunan herhangi bir torrent dosyasının telif haklarına sahipseniz ve kaldırılmasını talep ediyorsanız bizimle iletişime geçiniz.(iletisim@torrentmatik.com)
DLETurk.COM'a teşekkürler.